Doprava zdarma v celé ČR!

Ke zboží v našem internetovém obchodě nejsou připočítávány žádné další poplatky. Částka, kterou zde vidíte je tedy konečná a tu zaplatíte při přebírání zboží. Dopravu zboží zajišťujeme vlastními vozy. V případě potřeby využíváme služeb přepravních společností. U zboží menších rozměrů využíváme služeb České pošty. Před vlastním dodáním zboží Vás budeme kontaktovat a dohodneme s Vámi konkrétní termín.

V případě, že jakýkoliv již písemně či telefonicky sjednaný termín na místě nedodržíte a k převzetí zboží se nedostavíte nebo jej nezajistíte, bude Vám účtováno dopravné ve výši 145,- Kč. Zboží Vám bude dodáno za první uzamykatelné dveře adresy dodání s ohledem na příjezdovou dostupnost vozidla.

Všechny podmínky upravující způsob dodání a dopravy - viz. Obchodní podmínky

Zákazník je povinen důkladně zkontrolovat zásilku.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému a současně prodejci. V případě porušení obalu, které svědčí o neoprávněném vniknutí do zásilky a i v případech již výše zmíněných se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít! Podpisem protokolu o převzetí zboží (dodacího listu) kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené. Na pozdější reklamaci o porušení obalu zásilky nebo poškození výrobku při přepravě nebude brán zřetel s ohledem na obchodní podmínky přepravce zásilky.

Podmínky platné od 1.6. 2009

Nákupní košík
Počet položek:
0,- Kč