Americká hypotéka bez dokládání příjmů

Jedná se o podnikatelský úvěr. Americká hypotéka bez dokládání příjmů spadá do podnikatelských úvěrů. Stejně tak jako hypotéka bez doložení příjmů nebo hypotéka bez registru přináší pro podnikatele úlevu od jejich starostí. Jedná se o finanční produkt, který je vhodný právě pro podnikatele a OSVČ. Tyto subjekty mohou s penězi nakládat podle uvážení. Jedná se totiž o americkou hypotéku, u které můžete peníze využít jakýmkoliv způsobem.

smlouva


– můžete s nimi splatit dluhy
– doplatit zdravotní a sociální pojištění
– vyplatit se z exekucí
– zvolit konsolidaci půjček
– nakoupit movitý majetek
– uhradit závazky
– doplatit poplatky, faktury a mnoho dalšího
– uhradit veškeré závazky

kalkulace

Sháníte peníze pro své podnikání? Potřebujete navýšit kapitál nebo splatit dluhy? Nevíte, kde na to máte vzít? Pak je pro vás ideální americká hypotéka bez dokládání příjmů. Optimální a univerzální finanční produkt, se kterým můžete financovat cokoliv, co potřebujete. Vaše podnikání opět bude prosperovat. Nemusíte se bát ani žádných poplatků. Předem nic neplatíte a odhad provedeme sami, takže nám na začátku stačí poslat 10 fotografií nemovitosti a následně můžete dostat až 70% z hodnoty nemovitosti. Může jít o jakoukoliv nemovitost. Financujeme byty, domy, pozemky, komerční budovy, chaty, a různé další objekty.

Pro firmy a podnikatele

Podnikatelské úvěry jsou pro podnikatele a firmy naprostým vysvobozením. Naše firma je přímým poskytovatelem podnikatelských úvěrů, proto u nás budete mít ty nejlepší možné podmínky.

  1. Úvěr schválíme předem i do 24 hodin. Stačí zaslat fotografie nemovitosti.
  2. Vyřídíme také expresní čerpání. Dostanete peníze v den podpisu úvěrové smlouvy.
  3. Zaměřujeme se na klienty, kteří mají záznam v registru, a tak na ty, kteří nemohou prokázat výši svého daňového přiznání.
  4. Pokud nemůžete dostatečně doložit příjem vaší firmy, pak se na nás obraťte, jsme profesionály.
  5. Dobu splácení si můžete zvolit od jednoho roku až po 30 let.
  6. Nemusíte dokládat daňová přiznání.
  7. U hypoték bez registru je úroková sazba nastavená od 7% p.a. s většími záznamy v registrech.
  8. Úroková sazba neměnná od 4% p.a. s drobným záznamem nebo žádným. Navíc se úroková sazba nemění a má pevnou fixaci po celou dobu splácení.