Když má žena sestru…

Je jasné, že když má žena sestru, je to zcela jiné, než když má bratra. Jsou sourozenci, kteří jsou si velice blízcí, ale rozhodně jsou i tací, kteří si blízcí nejsou a poté to může dopadnout tak, že budou mít problém spolu v čemkoliv vyjít.

Pokud si ale se svým sourozencem rozumíte, je to jen dobře a to proto, že se můžete vzájemně podporovat, když to ten druhý bude potřebovat. Jsou situace, kdy člověk potřebuje podpořit a rozhodně není nic lepšího, než když máte podporu od svého sourozence.

Pokud má žena sestru, určitě s ní ráda zajde pokecat na kafe nebo na nákupy. V případě, že má bratra, je možné, že vyjde jen ta káva, ale pořád je to lepší, než nic.

tři sestry

Jestliže jsou vztah dobré, pak je to skvělé. Najde se ale mnoho lidí, kteří si se svým sourozencem nerozumí a pokud se někde potkají, raději dělají, že se neznají. V případě dvou žen může být daná nenávist opravdu velká, ale v případě, že se jedná o ženu a muže, může zde být nenávist pouze ze strany ženy. Muži mnohdy něco takového příliš neřeší a je jim kolikrát jedno, jestli jej daný sourozenec může nebo nemůže vystát.

Bohužel se vztahy je to různé a kolikrát i když byste to nejraději napravili, tak to nejde. I v tomto případě platí, že chtít musí oba, jinak se nikdy nestane to, že by se daný vztah zlepšil a bylo by vše dobré.

tři sestřičky

Dvě sestry ale klidně mohou být nejlepšími kamarádkami a to i přesto, že je dělí rozdíl i několik desítek let. Opravdu je to možné. Zejména ve stáří jedna druhou jistě ocení, protože zde pro sebe budou a jedna bude moct druhou podpořit, jakmile to ta jedna bude zrovna potřebovat.

Dvě sestry mohou mít mezi sebou velice pěkný vztah ale i zde je to o tom, že chtít musí obě, protože pokud chce jen jedna, nikdy to nebude takové, jaké by to být mohlo.

Všichni můžeme mít s naším sourozencem dobré vztahy, ale je potřeba chtít, protože bez toho to možné nebude.