Kvalita, ne kvantita

Je docela dobře možné, že i vy něco vyrábíte ve své malé firmičce, nebo obřím podniku. To je jedno. A je docela dobře možné, že jste nedávno začali a hledáte někoho, kdo by prověřil kvalitu vašich výrobků. A nevíte kudy kam. Nuže, podvolím si sem jako odkaz dát heslo jedné již dnes známé společnosti. Toto heslo říká všem, že se dá se vším pohnout, ať je to cokoli, hlavně v oblasti testování výrobků či začátku jejich výroby. Všechno jde, když se chce. A vy, pokud byste rádi zvěděli něco blíže, klikněte si na odkaz níže v článku. Tam máte kontakt, například telefonní číslo, kam si můžete zavolat.

deska v PC

Pokud bych firmu zastupoval l já osobně, ihned bych vám řekl, že máme řešení pro tyto oblasti, které bych vám postupně nabídl. Ale v jednom rozhovoru by asi ani nešlo obsáhnou co vše firma dělá. Proto je lépe navštívit jejich web, kde je vše rozepsáno, a to docela přehledně. Jen namátkou lze nabídnout třeba testování plošných spojů, které jsou na deskách různé kvality. Firma také nabízí součástky, které k testování mohou sloužit, nebo celá složitá zařízení. Firma má také dlouholeté zkušenosti s inspekcemi v SMT. To asi nebudete znát, takže vysvětlím. SMT je zkratka anglických slov Surface Mount Technology.

deska s plošnými spoji

Do českého jazyka volně vyloženo by to mohlo být něco jako povrchová montáž. Takže i zde firma působí. Jistě si říkáte, že ta dlouholetá zkušenost asi nebude tak moc pravda, ale to je omyl, protože firma byla založena již v roce dva tisíce dvanáct, takže do dnešního dne má za sebou deset let činnosti, což jistě není málo. Za deset let se toho dá hodně naučit a hodně udělat. Nuže, pokud tedy máte zájem o další podrobnosti, jak jsem již zmínil, máte odkaz nahoře v článku. Zde vám jistě rádi odpoví na jakékoli dotazy z oblasti a vy se také můžete ihned domluvit na další spolupráci.