Domácí oáza klidu


Posezení na vlastní zahradě je moc fajn věc. Dá se tam trávit spousta času. Můžete si tu dát nejen něco dobrého, ale můžete tu odpočívat po práci, hrát s dětmi hry nebo pořádat oslavy. Nejčastěji se pohybujeme venku na jaře a v létě, kdy je hezké počasí. Ale člověk by si rád občas něco ugriloval i v zimě. Máte rádi společné akce s přáteli a rodinou i za horšího počasí? Pak musíte mít místo, kam se můžete všichni pohodlně schovat, a kde vás nebude rušit ani sníh a ani déšť.

samostatná pergola

Altán nebo pergola?
Všimli jste si, že spousta lidí má na zahradě pergolu? Právě pergoly Pergoly-trutnov
jsou velmi oblíbeným venkovním posezením. Vyrábíme je z masivního dřeva, kteří je samozřejmě povrchově upraveno proti škůdcům, houbám i plísním. Díky tomu dřevo vydrží krásné celé dlouhé roky a může být použito právě pod širým nebem. Pokud chcete mít svou vlastní pergolu, můžete si ji u nás objednat. Můžete si vybrat střešní krytinu, ukotvení montáž.

Standardně dodáváme naše výrobky jako stavebnice. To znamená, že si je postavíte sami kdy se vám to hodí a kde potřebujete. Díky tomu, že všechny naše výrobky jsou dodávány kompletní i s návodem, zvládnete montáž levou zadní. V případě že nechcete zkoušet montáž sami, můžete si je nechat namontovat od nás na klíč. Cenu vám sdělíme individuálně.

stará pergola

Nabízíme nejen pergoly, ale i altány, přístřešky na auta a dřevěné ploty či zástěny. Můžete si u nás vybrat cokoliv dřevěného, co by se vám hodilo na zahradu. Dřevěné výrobky jsou stále v kurzu, dřevo je přírodní materiál který vypadá dobře nejen nové ale i s patinou. Pokud vám nevadí, že je potřeba čas od času dřevo obrousit a přetřít či přelakovat, jsou provát dřevěné výrobky tou správnou https://www.babyweb.cz/jak-vybrat-spravnou-autosedacku volbou. Vyberte si co potřebujete, a udělejte vaši zahradu zase o něco hezčí a příjemnější k odpočinku i k oslavám. Pergola se dá krásně upravit zástěnami a vyzdobit.