Nezařazené

Jeep Wrangler ve znamení bezpečnostních asistentů

Nový Jeep Wrangler v nové podobě rýsující a napovídající, že se bude jednat o podvozek zbrusu nové generace. Vše bude dostupné k otestování v roce 2018. I když dle informací bude zachována typická konstrukce, ale zcela nové bude naopak využití vysokopevnostní oceli pro výrobu rámu a taktéž hliníkové slitiny použité na konstrukci i povrchové panely karoserie. Záměrem je dosáhnout co nejnižší hmotnosti při zvýšení komplexní tuhosti.
jeep wrangler
Historie automobilové značky aneb malé ohlédnutí

Automobilová značka Jeep náleží koncernu Daimler Chrysler, přesto se slovo jeep stalo běžně používaným slovem. Jak vůbec vzniklo pojmenování Jeep? Bylo to na základě zajímavého příběhu. Nicméně právnická bitva o práva ke značce Jeep trvala po celou dobu 40. let a nicméně její následky mají vliv dodnes. Ke konečnému verdiktu zřejmě pomohlo veřejné mínění a Jeep se stal tak nesmazatelně terénním vozidlem s pohonem všech čtyřech kolech.
džíp a sníh
Jeep Wrangler aneb nová generace slavného automobilu

Nejen pro fanoušky a automobilové nadšence je Jeep Wrangler ikonou. Zajisté v rámci představení nové terénní legendy překvapí širokou veřejnost. Vše bude k dispozici v moderním provedení. Nejen v příslibu novinky jsou úsporné motory či mnoho efektivních vychytávek, současně však i charakteristické věci určené pro skalní fandy této značky. Za zmínku rozhodně stojí možnost otevření jak střechy, tak bude potenciální sklopení čelního skla.

Americká automobilka láká na okázalý design, který si zachovává svou originalitu. V rámci exteriéru je avizována typická mřížka ve tvaru lichoběžníkového tvaru, kulaté a čtvercové světlomety. Inovace v rámci aerodynamiky je v podobě menšího tvaru.

Nový typ sází na vybavení více bezpečnostními prvky i pokročilou technologií, jako například i automatické nouzové brzdění. Stejně je tak velmi pravděpodobná možnost manuální i automatické převodovky.

Interiér a další zajímavosti

Moderní provedení se dotkne samozřejmě i vnitřního interiéru automobilu. Nejen za účelem dosažení komfortu a prostoru v rámci užití si pohodlné jízdy. Nicméně je potenciální možnost i vybavení dotykovou obrazovkou. Zásadnější změna má být v oblasti pohonných jednotek s tím, že nový Wrangler bude používat menší a výkonnější přeplněné motory. Stejně tak doposud není zamítnuta možnost i verze vybavené hybridním pohonným systémem. Vše bude s okázalou noblesou představeno do konce letošního roku na autosalonu v Los Angeles.