Malý bazén

Vždycky jsem si přála mít na zahradě bazén. A jenomže jsem nevěděla, jak to mám udělat, protože já mám opravdu malou zahradu. A mám tak malou zahradu, že se mi tam už nevešla ani houpačka. Mám tam sice takový malý nábytek, který využívám s přáteli velmi často a taky můj syn si tam dělá takové letní oslavy nebo oslavy narozenin. Syn má totiž narozeniny v létě, takže je to výhodné, že si může dělat oslavy na zahradě. To, zatímco já mám narozeniny v zimě, takže je logické, že nemůžu dělat žádné venkovní oslavy. Všechny moje osobní oslavit jsou doma, takže to není ani nic zajímavého a zvláštního a zábavného. Nicméně jsem si řekla, že i tak přes malou zahradu si pořídíme s přítelem a synem malý bazén. Dlouho jsme přemýšleli, jaký bazén si pořídíme. A nakonec jsme došli k závěru, že si pořídíme malý bazén, který je zapuštěný do země.

Vodu máme moc rádi.

Protože bazén k zapuštění do země je vlastně takový, že je nízký, takže nikde esteticky nepřekáží. Mě se totiž nelíbí vůbec takové ty bazény, které vyučují ze země ven. A jsou třeba metr a půl vysoké. To je takové nepraktické, protože když si potom lehnu na trávu, abych se opalovala, tak ten bazén by na mě určitě házel stín. A to já rozhodně nechci!

Syn je vodní živel.

Takže moje jediná zásada byla, aby bazén k zapuštění do země. Navíc taky jsem zjistila, že právě bazény zapuštěné do země jsou taky o hodně levnější než jiné klasické bazény. A já si nemůžu s přítelem moct dovolovat, abych rozvazovaly nějaké peníze. Nakonec to dopadlo tak, že jsme se koupili bazarový bazén, který je k zapuštění do země. Nám to nevadí, protože stejně později se chceme stěhovat, takže si příště pořídíme už větší bazén k zapuštění do země. A jaký bazén máte doma vy? Pokud tedy nějaký máte. Moje kamarádka má velkou zahradu, ale bazén ne. Prý ho nepotřebuje, ráda si zajede k moři.