Noční bary

Co si myslíte o striptérkách? Já abych pravdu řekla, tak mně vůbec nevadí. A hned vám řeknu proč. Protože i já jsem byla striptérka a vůbec se, zato nestydím. A protože jsem studovala vysokou školu, tak jsem tam samozřejmě chtěla mít taky nějaké peníze. A byla jsem dívka z vesnice, malého okresního města. Takže bylo jasné, že bych chtěla zažít taky něco divokého, protože jsem na tu divokost nebyla vůbec zvyklá. A chtěla jsem ji zažít! Jenomže jsem se zase chtěla přirovnat k mým vrstevnicím, se kterými jsem studovala vysokou školu. Taky jsem tam měla velký zájem o muže.

Znáte taky pole dance?

Vážně na vysoké škole byli samí krasavci! Jenomže abych měla více peněz, tak jsem taky musela pracovat. Ale tak, abych měla čas i na školu a studium. A nechtěla jsem pracovat jako každý druhý v nějakém fast foodu anebo rychlém občerstvení. Tak mi kamarádka doporučila, jestli s ní nebudu dělat striptérku. Prý její kamarádka to už dělá dva roky a prý se s tím skvěle vydělávají peníze. No, váhala jsem asi pět minut, ale potom jsem řekla ano. A proč taky ne.

Ladné ženské tělo.

A když to vezmu kolem a kolem, tak co je na striptýzu špatného? Všechny striptérky nejsou špatné. Samozřejmě, že některé striptérky poskytují taky služby navíc, ale do tohoto já bych opravdu nešla. Chci si totiž najít slušného muže, takže chci být taky taková, že budu normální. Takže abyste věděli, tak na striptýz může přijít opravdu kdokoliv. I když tam jsme my ženy, které děláme striptýz, tak na tento strip dance může přijít jak muž, tak taky žena anebo pár. K nám do barů přichází opravdu mnoho návštěvníků, takže je tady opravdu různá klientela. A víte, kdo k nám do tanečního baru chodí nejvíce? Opravdu ponejvíce páry. Ano, i ženy se rády podívají na striptérky. Podívají se a něco se třeba pak i přiučí. A potom večer udělají představení pro svého muže.