Nezařazené

MOCK Test: FCE a CAE nanečisto

Anglické certifikáty FCE (úroveň B2) a CAE (C1) vyžaduje stále více zaměstnavatelů. Potvrzení dle Cambridgské univerzity platí po celém světě a otevře vám mnoho nových dveří. Jestli se chystáte na vysokou školu, mohou vám dokonce prominout přijímací zkoušku. Když si ovšem celé certifikování zaplatíte a úspěšně jej složíte.
spojené království vlajka
Cena zkoušky se pohybuje kolem 4,5 tisíc za jeden pokus. Za kvalitní přípravu na jazykové škole zaplatíme přibližně stejnou částku (u delších kurzů ale i mnohonásobně víc). To znamená přibližně 10 tisíc za jeden termín. A stále nemáme záruku úspěchu.
Testování MOCK vám nabízí zkusit si vše nanečisto. Za přijatelnou cenu asi 400 korun vás zkoušející provedou celou zkouškou a také poradí, na čem zapracovat, co zlepšit. Za pár týdnů na email přijde výsledek s podrobně rozepsanými procenty podle částí zkoušky.
sledování tv
Jak zkouška probíhá
Aktuálně se zkoušky skládají z těchto částí:
·         Reading + Use of English (1 hod 15 min) – porozumění textu, orientace, doplňování informací a frázových sloves
·         Writing (1 hod 20 min) – 2 práce: esej + výběr z možností (neformální dopis atd.), 140-190 slov
·         Listening (40 min) – spojování, doplňování slov a vět podle porozumění mluvenému projevu
·         Speaking (14 min) – konverzace, popis, sjednávání atd. (spolu s dalším kandidátem)
První tři části probíhají papírovou nebo počítačovou formou (lze si vybrat předem podle místa testování) a testy minulých ročníků jsou k nahlédnutí i procvičení volně dostupné. Při poslední části, mluvení, spolu s dalším kandidátem předstoupíte před porotu, předvedete dialog atp.
MOCK test je totožný se samotnou zkouškou. Na závěr Speaking vám zkoušející řekne, jak jste si u rozhovoru vedli a poradí vám, co příště nedělat. Může se to zdát někdy až přehnané, ale záleží i na drobných detailech a je užitečné vědět, co se od vás bude očekávat.
Kde se mohu nechat otestovat
MOCK testování se pořádá v několika městech párkrát do roka. Je vhodné si vybrat termín před vámi vybranou zkouškou na certifikát. Nejen že budete mít čerstvé informace, ale také od společnosti dostanete slevu.