Módní trendy roku 2022

Někdo se módními trendy striktně řídí, pro jiného jsou naopak zbytečností a nosí si jen to, co on sám chce. Ale některé módní trendy jsou opravdu zajímavé a díky nim můžete najít třeba nový styl nebo kombinace, o kterých byste dříve vůbec neuvažovali.

Pojďme se podívat na některé trendy z oblasti módy roku 2022.

košile

Odhalené ramena a klíční kosti

Do módy se vrátily rafinované střihy triček a vršků, které odhalují ramena a klíční kosti. Tento typ vršků sluší každé ženě, bez ohledu na velikost jejího poprsí. Odhalíte tak rafinovaně kousek kůže, a přitom necháváte dost prostoru pro fantazii. Tento střih je vhodný i pro volnočasové oblečení, tak i pro formálnější oblečení. Skvěle vypadá, pokud outfit doplníte jemným nebo výraznějším náhrdelníkem.

žena

Detaily spodního prádla

To, co se dřív považovalo za velmi vulgární a nežádoucí, je dnes módním trendem. Dnešní doba je o dost liberálnější, než doba před několika desítkami let. Proto se běžně jako módní doplněk používá spodní prádlo. Mělo by to být ale vždy spodní prádlo luxusnějšího rázu, zdobené, rozhodně ne obyčejné bavlněné kalhotky, které jste pořídili někde za pár korun. Ženy jako doplněk outfitu volí především podprsenky, třeba rafinovaně vykukující krajku ze sáčka nebo topu s výstřihem.

Flanelové košile

Flanelové košile se po několika letech vrátily zpátky do módy. Tento pohodlné kousek oblečení by neměl chybět ve vaší skříni. Košile s nejrůznějšími vzory volte v oversize velikosti. Můžete je nosit jen tak, k úzkým džínům, nebo vám poslouží jako přehoz přes užší top. Skvěle vypadají také jako doplněk k šatům, pokud je zkombinujete například s teniskami. Hledáte oblečení podle nejposlednějších módních trendů? Pak navštivte e-shop About you, kde najdete všechny žhavé módní trendy za skvělé ceny. Pokud chcete ještě navíc ušetřit, můžete využít náš About you slevový kód 50.