Nemáte zatmavená skla?

Všechna autoskla mají z výroby menší zatavení kvůli propustnosti světla. 100% propustnost se nepoužívá, aby řidiči nebyli oslněni sluncem, které umí být velmi nepříjemné. Pokud je i vaše auto z výroby vybaveno skly s nízkým zatmavením, možná by bylo dobré pouvažovat o tom, že si skla necháte zatmavit pomocí speciální folie. proč?

autofolie

Tmavší skla vypadají lépe, ale hlavně mají praktickou funkci. Odráží většinu slunečního záření, takže dochází ke snížení vnitřní teploty ve vozidle během horkých letních dní. Zároveň zvyšují viditelnost, protože díky tmavým sklům nemá slunce šanci vás příliš oslnit. Pokud se vám někdy stalo, že přes sklo vám přímo do očí svítilo slunce a vy jste měli problém vidět na cestu, nebo vám bylo opravdu velké horko, můžete všechny tyto problémy jednoduše vyřešit. Účinným řešením pro všechna vozidla jsou karbonové folie na auto Nanofilms. Jediným problémem je, že si je nemůžete na auto instalovat sami doma – většina lidí to nezvládne, protože folie musí být nalepena přesně. Vždy je lepší svěřit tuto práci specializovaných firmám. Instalace musí probíhat odborně, folie musí mít certifikáty a homologaci – to znamená, že mají povolení od Ministerstva dopravy v ČR. Folie musí projít několika testy, a musí splňovat zákonné podmínky pro použití na osobních automobilech. Naše folie všechny požadavky splňují.

zatmavení skel

Máme pro vás folie tří kategorií – Pro nano, Carbon nano a Ceramic nano plus. Čím se folie liší?
Carbon nano – pro výrobu těchto folií jsou použity nano-uhlíkové částice
Ceramic nano plus – čeká vás doživotní záruka a vyšší odvod tepla
Pro nano – folie je barevně stálá

Folie se od sebe liší propustností světla. Všechny folie vám poskytnou maximální možnou ochranu před slunečními paprsky ve své třídě, a my vám zaručujeme kvalitu námi prodávaných folií, které zvýší komfort a požitek z jízdy vaším autem.