Novinky ze světa menstruace

Menstruační hygienické potřeby prošly evolucí. Zpočátku tu byly jen nekvalitní a nepříjemně neforemné vložky, které absolutně nedržely tam, kde měly. Naštěstí i v této oblasti došlo k vývoji vpřed. Díky němu se k nám dostaly mnohem lepší vložky, a můžeme si vybírat z několika desítek druhů. Svoje místo si v drogeriích a na toaletách našly tampony, které najdeme rovněž v mnoha provedeních. Jenže u obou těchto variant je problém, že bývají bělené chlorem. Tampony mohou dokonce způsobovat závažný syndrom toxického šoku, a proto mnoho žen raději volí jiné metody ochrany.

bolest břicha

V posledních letech se do popředí dostal kalíšek, ale jeho používání není pro každou. A proto lidé přemýšleli, co ještě vyrobit, aby ženám usnadnili boj s menstruací. A tak světlo světa spatřily menstruační kalhotky. Zajímá vás, jak fungují menstruační kalhotky?

  • Jsou vyrobeny z několika větev velmi savého materiálu, díky kterému nic nevyteče.
  • Nepropustí zápach.
  • Nosí se místo klasického prádla.
  • Stačí je vyprat na šetrný program.

vložk a tampony

Na nošení těchto kalhotek není nic divného. Jde o moderní menstruační pomůcku, kterou oceňují ženy na celém světě. I když se vám to možná zdá nehygienické, opak je pravdou. Ruku na srdce – měníte si vložky a tampony dost často na to, abyste o nich mohly říct, že jsou hygienické? Pokud si koupíte dostatek kalhotek, bude hygiena naopak větší. A jak poznáte, kolik jich budete potřebovat?

Na našem webu najdete přehlednou pomůcku, která vás provede světem menstruačních kalhotek, a pomůže vám vybrat správný typ a jejich počet. Máme několik střihů a barevných provedení, protože i během menstruace chtějí ženy nosit hezké prádlo. Nebojte se nové ochrany a vyzkoušejte kalhotky, které vás rozhodně nezradí. Díky nim se budete cítit komfortně a nic vás během menstruace nebude omezovat. Při nákupu více kusů na vás navíc čeká příjemná sleva.