Revize jsou důležité

Elektřinu doma používají asi všichni, bez ní bychom už existovat nemohli. Značně nám usnadňuje život, a díky ní můžeme používat spotřebiče, mít doma hromosvod a mnoho dalších věcí. Věděli jste, že rozvody elektřiny musí mít platnou revizi, která se musí dělat pravidelně? Je to kvůli bezpečnosti. Revize se provádí u spotřebičů, nářadí a mnoha dalších věcí, které někteří denně používáte. Nabízíme vám revize elektro v Praze.

elektrikář pracuje

Vyhlášky samozřejmostí
Abychom mohli revize provádět, je potřeba splnit několik legislativních požadavků. Jedním z nich je zkouška odborné způsobilosti, která osvědčuje, že technici mají potřebnou praxi a že zkoušku řádně splnili. Zároveň je třeba dodržovat http://www.dama.cz/abc-zahrady-a-bydleni/hubnout-muzete-i-ve-spanku-co-je-treba-dodrzovat-30045 všechny platné vyhlášky, které musíme znát a jejich obsah musíme dodržovat. Všechny dokumenty si mžete prohlédnout na našem webu.

Revize hromosvodu patří mezi nejdůležitější
Že bouřky a hlavně blesky umí nadělat pěknou paseku, jsme se mohli přesvědčit snad každé léto. Blesky dokážou zapálit stromy i budovy, a jedinou ochranou jsou hromosvody. Aby řádně fungovaly a byly schopné chránit i váš dům či jakoukoliv jinou budovu, je potřeba aby řádně fungovaly. To zjistíte jen pravidelnou revizí. V oblasti revizí hromosvodů vám nabízíme demontáže, opravy a servis, aby bylo zařízení schopné revizi získat. Dbejte na to, aby byl i váš hromosvod bezpečný a mohl být v provozu.
Naše služby nabízíme po celé republice a není pro nás problém kamkoliv dojet.

razítko v krabičce

Revize rozvodů a zařízení jsou povinné zejména ve firmách, aby nemohlo dojít k úrazů zaměstnanců, zákazníků nebo kohokoliv dalšího. Pokud máte firmu, je vaší povinností na toto dbát a pravidelně všechno nechávat kontrolovat. Pokud chcete mít jistotu, že je u vás všechno v pořádku, kontaktujte nás. A pamatujte, že v případě prošlé revizní zprávy může pojišťovna při vzniku pojistné události krátit nebo odepřít plnění.