V zimě sexy?

Zimní období většinou nemají lidé rádi, tedy hlavně ženy. Proč tomu tak je? Odpověď je naprosto jednoduchá. Když je zima, člověk chodí oblečený pořád ve stejném oblečení, tedy alespoň venku. Protože málokdo má deset bund nebo kabátů na sebe. Tohle někomu sice může přijít právě naopak super, protože nemá tolik kousků a nemusí alespoň nic řešit, ženám toto ale zas tak super nepřijde, protože se chtějí obléct sexy a v bundě, kde každý vypadá jako medvěd to moc nejde, co si budeme nalhávat. Každý v zimní bundě vypadá jako válec a na kabát bývá hodně často moc velká zima, proto žádná jiná možnost není.

zima

Člověk nechce nachladnout, a tak se nosí co nejvíce teplé věci, které nevypadají moc lákavě a sexy. Pokud si někdo našel partnera v zimě, tak musel být opravdu hezký. Protože v zimě vypadá každý hrozně, všichni jsou jako velké přerostlé brambory, a to vše jen díky oblečení, které mají na sobě. Je to tak, šaty dělají člověka, to se říká už velmi dlouho a je to také pravda. Vždy záleží jen na tom, co na sobě máte oblečené. Lidé vás neznají, https://www.bakovnj.cz/cs/samosprava/zivotni-prostredi/o-prirode/kridla-jez-neznaji-hranice.html a tak neví, jak se ve skutečnosti chováte. Proto dbají na první pohled a na to, jak jste oblečení. V zimě se zas tolik nelišíme od sebe, protože máme každý oblečenou bundu, ale jinak ano.

kabát

V zimě nevypadá skoro nikdo atraktivně, ale není to nic, co by se nedalo zvládnout. My vám nyní popíšeme, jak vypadat sexy i v zimě. Pokud není zas taková zima, zvolte raději kabát než bundu, protože ten vám alespoň trochu vypasuje postavu, protože se dá na pase zavázat, bunda ne. Mimo to byste měli zvolit nějaké upnutější kalhoty, protože mít huňatou bundu a do toho nějaké široké kalhoty je sebevražda. Jenže v zimě, pokud si vezmete tenké slim džíny, vám bude zima. My vám ale poradíme jednu vychytávku. Existují termo legíny, které budou nejen dobře vypadat, ale také vám v nich bude teplo. Pokud zvolíte tedy tuto kombinaci, nebudete dost možná vypadat jako medvěd a třeba i v zimě někoho sbalíte.