Topenáři v Ostravě instalují i podlahové vytápění

Také nemáte rádi chlad od nohou

Chodidla jsou opatřena mnoha citlivými nervovými zakončeními a mnozí z vás jsou také na chodidlech lechtiví, což tuto skutečnost pouze prokazuje. Na chodidlech se také provádí jedna z nejúčinnějších masérských technik – reflexní terapie, a tak pro vás již zřejmě nebude zatěžko pochopit, že také špatně snášíme na bosé nohy tepelný diskomfort. Jinými slovy, pokud je nám v obuvi velké horko, anebo je nám od nohou naopak zima, má to poměrně značný vliv na naši náladu a osobní pohodu.

hořící krb

Tohoto jevu mimo jiné využívají i koberce, máme je rádi zejména pro jejich úžasnou hebkost a měkkost a pochopitelně si po nich rádi vykračujeme bosí. Je velmi příjemné ráno vstát z vyhřáté postele a postavit se na měkký chlupatý běhoun, který naše bosé nohy ihned zahřeje, a nám se pak také lépe probouzí. Naopak chůze naboso po studené dlažbě je po ránu spíše šok, ovšem neplatí to tam, kde je pod podlahou v provozu podlahové vytápění.

Topení v podlaze není žádným převratným technickým objevem posledních let, topenáři v Ostravě i kdekoli jinde vám jej nainstalují prakticky kdekoli, kde je to jen trochu teoreticky možné, a postarají se také o případnou údržbu, servis a havarijní opravy.

termostat topení

Nejen teplo na bosá chodidla

Rovnoměrně se šířící teplo od podlahy oceníte i v případě, že si s dětmi na podlaze chcete hrát, že tu chcete mít položený notebook a pustit se do nějaké pracovní činnosti, anebo si tu s přáteli chcete posedět u rozloženého podnosu s občerstvením a mít kolem sebe více volného prostoru.

Instalatéři vám mohou topný podlahový systém vybudovat i tam, kde chcete objekt vytápět dřevem v krbu nebo v krbových kamnech, bude k tomu zapotřebí teplovodní výměník a tímto způsobem zle ušetřit za vytápění i poměrně slušnou částku, aniž byste museli doma mrznout a přebývat tu zahalení v zimní bundě.

5/5 - (2 votes)