Kde oslavit Silvestr?

Ale každý Silvestr tráví jinak. Někdo je rád ve velké partě přátel, někdo je raději jen se svým partnerem, jiní Silvestra úplně bojkotují a raději celou noc prospí. Důležité je, abyste si udělali večer podle sebe a ne tak, jak po vás chtějí druzí, abyste si ho zařídili. Silvestrovskou noc tedy můžete strávit všelijak a na různých místech.

Kam se vydáte letos?

oslava

Navštivte evropské metropole

Ve spoustě evropských měst se pořádají ročně velkolepé oslavy Nového roku, které jsou spojeny s velkým množstvím lidí, doprovodným programem, ohňostroji, světelnými efekty a různými představeními. Vycestovat po Evropě není v dnešní době žádný problém, takže si můžete vybrat třeba mezi Berlínem, Paříží nebo Barcelonou.

Vyrazte za teplem

Máte kolem Silvestra už plné zuby zimy a mrazivého počasí? Tak sbalte kufr, vezměte partnera nebo přátelé a odleťte někam, kde i v období naší zimy panuje teplo a vysoké teploty! Můžete si vybrat třeba Spojené Arabské Emiráty, Zanzibar, Bali nebo Maledivy.

Oslavte Silvestra v hlavním městě

Pokud se vám nechce cestovat nikde do zahraničí, můžete zvolit oslavu v našem hlavním městě, v Praze. Snad v každém baru, restauraci nebo klubu se můžete přidat ke spontánním oslavám, které zde probíhají. Jako každý rok, i letos se bude konat velká oslava s velkolepým programem na Václavském náměstí.

ohňostroj

Silvestr na českých horách

Kde jinde v zimním období slavit než na horách. V Česku máme nádherná horská letoviska, která lákají tisíce turistů i mimo zimní období. Je fakt, že oslava Nového roku na horách je nezapomenutelná a má své kouzlo. Můžete třeba oslavit Silvestr na horách Jeseníky https://apartmanymax.cz/ubytovani/.

Zůstaňte doma

Pro někoho nuda, pro někoho ideálně strávený Silvestr. Pokud se vám zase nechce opíjet do němoty a tlačit se v davu neznámých lidí, udělejte si pohodlného Silvestra doma v kruhu svých nejbližších. I doma můžete zažít spoustu zábavy.