Skvělá káva za skvělou cenu

Víte, jaký nápoj patří mezi celosvětově nejoblíbenější?
Káva patří mezi nejoblíbenější nápoje vůbec. Pije se již celá staletí, a dnes ji koupíte jako zrnkovou, mletou a dokonce instantní. Ta nejkvalitnější je zrnková, a pokud chcete mít z kávy co nejlepší prožitek, vždy si ji melte doma těsně před vařením. Někdo dává přednost espressu, někdo má rád mocca, a jiní se spokojí s tzv. turkem. Nezáleží n tom, jak máte kávu rádi. Záleží jen na tom, abyste si ji mohli připravit, pokud ji máte rádi.

káva v páce

Milujete kávu, a neumíte si bez ní představit den?
Pro vás je ideální zrnková káva 1kg. Máme na prodej výběrovou zrnkovou kávu od světových pěstitelů. Nejlepší kávy jsou tradičně z plantáží v Kolumbii, Indii, Kostarice, Etiopii a Guatemale. Právě odsud máme tu nejlepší kávu, kterou si můžete vychutnat u sebe doma. Káva je pražená a připravená k uvaření vašich kávových nápojů.

Kilogram výběrové kávy u nás seženete od 549 Kč, což je skvělá cena za tak vynikající kávu. Právem je káva jedním z nejoblíbenějších nápojů. S šálkem kávy je den příjemnější. S pitím kávy se ale pojí otázka jejího vlivu na naše zdraví. S kávou by měly opatrně zacházet těhotné ženy a kardiaci, ale v normální míře pití kávy ublížit nemůže.

zrnka kávy

Naše kávy se hodí k přípravě jakéhokoliv druhu kávy
Máte rádi espresso? Dopřejete si rádi cappuccino nebo si nedokážete představit odpoledne bez pořádného turka? Naše kávy se hodí k přípravě všech druhů káv. Nebojte se experimentovat, a vyzkoušejte naše kvalitní s láskou pražené kávy, které jinde neseženete.
Na váš první nákup vám dáme slevu ve výši 10 %, která vás určitě potěší – získáte skvělou kávu za skvělou cenu. Nenechte si ujít možnost nákupu vynikající kávy, která vám bude chutnat jako z kavárny. Kvalitní káva nemusí stát tisíce – ta naše stojí daleko méně a chutí a vůní může směle konkurovat těm drahým.