Poznejte světelné, avšak nevídané funkce

Mít možnost měnit intenzitu světleného záření u žárovek, to není žádná novinka. Novinkou pro mnohé však může být technologie Philips Hue. Tento výrobek od světoznámé značky dokáže překvapit, a to hned několika důvody:

domácnost

  1. Nesčetné možnosti nastavení
  2. Mnoho různých typů svítidel k dispozici
  3. Podpora do budoucnosti
  4. Zábava skrze osvětlení
  5. Další zajímavé funkce, které oceníte

Pokud se dostanete k výčtu funkcí, budete překvapeni asi nejvíce. Totiž množství různých svítidel v dnešní době nikoho nepřekvapí, ale to, aby vás osvětlení přirozeně vzbudilo nebo pohlídalo váš domov, to již může být značně zajímavé a fascinující. A právě to Philips Hue dokáže. Jedná se o programovatelnou technologii, kterou dokáže nastavit každý. Díky tomu si můžete například nastavit buzení přirozeným světlem, pokud tedy nedisponujete přirozeným budíčkem v podobě ranního slunce. Díky kvalitnímu osvětlení, které bude mít postupný náběh a bude se maximálně podobat přirozenému rannímu světlu, se vám bude jednoznačně lépe vstávat.

Další využití tkví v hlídání vašeho domu, kdy můžete naprogramovat čas spínání osvětlení na takovou dobu, aby to odradilo ty, kteří si již dělají zálusk na váš objekt. Ten totiž bývá nejzranitelnější po dobu vaší nepřítomnosti, což může být v doba vaší dovolené.

noderní osvětlení

Není to jediné, co vás dokáže zaujmout

Když si uvědomíte, že celá tato technologie pracuje pouze s úspornými světelnými zdroji, bude vám jasné, že tohle je investice, které se není třeba obávat, ale naopak investice, kterou můžete s radostí zvolit. Ačkoliv v začátku se tato technologie nemusí zdát zcela dostupná a laciná, v závěru uznáte, že to byl vklad peněz, který se vám vyplatí, a to nejenom v tom pohodlí a zábavě, ale také v rámci bezpečí nebo všech ostatních funkcí, které můžete od moderního osvětlení jednadvacátého století očekávat.