Zdravý život

Všichni víme, že zdraví je v životě to nejdůležitější. Nyní si představte, kdybyste třeba onemocněli a nevěděli byste jak se vyléčit. A opravdu je hodně způsobu, jak žít spokojený život a hlavně takový, abyste byli zdraví. Všichni víme, že zdraví je v životě to nejdůležitější, protože pokud nebudeme zdraví, tak nemůžeme vést opravdu kvalitní život. Já si pamatuji, jak mě moje babička vždycky v dětství uvařila opravdu nějaké bylinky, zdravé čaje a vařila taky zdravá jídla. Vy si jistě říkáte, že dříve babičky byly takové, že dětem spíše dávaly sladké věci. Ano, to je pravda. Moje babička mi taky dávala hodně sladkých věcí.

Zdraví je důležité.

Nejraději jsem měla třeba rýžový kynutý nákyp s meruňkami a jahodami anebo taky kynuté knedlíky s ovocem. Když na to vzpomínám, tak mi vždycky tečou sliny. Mám opravdu na to chuť. I když jsem kolikrát zkoušela takováto jídla dělat doma sama, tak to nikdy nebylo ono, protože babičky jídlo se prostě napodobit vůbec nedalo.

Strava musí být pestrá.

A opravdu její bylo perfektní a myslím si, že i když nebylo zdravé, tak každý by si to jídlo oblíbil. Zdraví je životě to nejdůležitější taky proto, že pokud jsme zdraví, tak to taky můžeme vykonávat různé akce, jako třeba například sport. A to, že pokud třeba máme stále něco s kolenem anebo s kotníkem, tak je potom logické, že nemůžeme normálně běhat a nebo taky jezdit na kole. A zdraví je v životě to nejdůležitější taky proto, že pokud když nemáme třeba například zdravé oči, tak samozřejmě nemůžeme ani řídit auto nebo kolo. A proto vám musím říct, že já osobně bych se už bez auta neobešla, protože bydlím na vesnici a do města dojíždím a do práce taky. A nevím, jak bych jezdila autobusem, protože v autobuse mě to vůbec nebaví. Spíše je to asi moje lenost, ale věřte mi, nemám ráda místa, kde je opravdu moc lidí, kde můžu lehce chytit nějakou virózu. Zdraví je v životě to nejdůležitější, tak si ho važme.